Yumi Design

 Yumi Design
PROJEKTANTKI WNĘTRZ
Yumi Design to kreatywne biuro projektowe założone przez Magdę Lewandowską i Katarzynę Mizerę w 2017 roku w Poznaniu. Projektowanie i aranżacja wnętrz to dla nich coś więcej niż praca – to przede wszystkim pasja. Studio zajmuje się głównie projektowaniem i aranżacją wnętrz całych domów, mieszkań oraz pojedynczych pomieszczeń.
16
LOKALIZACJA
Poznań
KONTAKT
yumi@yumidesign.pl TEL.: +48 501 701 948 +48 728 313 290
Ulubiony pomysł... Cenimy sobie ponadczasowe rozwiązania, które mimo upływu lat nadal będą stylowe i urzekające. Uwielbiamy jasne wnętrza, które są idealną bazą do poszukiwania indywidualnego stylu. Kierujemy się zasadą, że wnętrze powinno przede wszystkim odzwierciedlać osobowość właściciela.
Najprostszy pomysł... Mówią, że dobry design kosztuje… Ale wystarczy przemalować jedną ścianę na zdecydowany kolor, aby nadać wnętrzu charakter. Wybór tekstyliów w nowym kolorze – zasłon, poszewek na poduszki, pledów – błyskawicznie odmieni pomieszczenie.
Najgorszy pomysł... Złe proporcje – częstym błędem jest stosowanie mebli za dużych i niedostosowanych do skali mieszkania, przez co jest ono przytłoczone i mało przytulne. Warto zapytać specjalistę o radę, by znaleźć mebel wymarzony i o odpowiednich wymiarach.
Wczytywanie rekomendacji...