zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

ZAZA studio

 ZAZA studio
ARCHITEKTKA
Pracownia ZAZA studio działa od 2013 r. w Warszawie. Prowadzi ją Justyna Kozłowska we współpracy z Eweliną Rajską. Architektki są absolwentkami wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej.
25
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
j.kozlowska@zazastudio.pl TEL.: +48 726 300 506
STRONA
zazastudio.pl
Ulubiony pomysł... Bardzo lubimy łączyć stare z nowym, szukać niekonwencjonalnych połączeń, bawić się formą przy jednoczesnym poszanowaniu zasad projektowania. Dążymy do tego, żeby funkcja idealnie zespajała się z formą, a barwa i światło tworzyły specyficzny klimat, dzięki któremu pomieszczenie nabiera zupełnie innego wyrazu.
Najprostszy pomysł... Najprostszym pomysłem na zmianę charakteru wnętrza jest dobór odpowiednich dodatków i oświetlenia punktowego. Połączenie różnych kształtów i kolorów szkła dmuchanego czy ręcznie zdobionej ceramiki odmieni wygląd starej komody. A piękna, oryginalna lampa dająca spokojne, ciepłe światło, ustawiona w kącie pokoju stworzy w nim wyjątkowy nastrój.
Najgorszy pomysł... Jednym z największych i najbardziej odczuwalnych w przestrzeni błędów jest błąd przy projektowaniu funkcji. Nawet najpiękniejsze wnętrze straci cały swój urok, jeśli okaże się niefunkcjonalne. Złym pomysłem jest też przeładowanie przestrzeni albo odwrotnie - zbyt mała ilość dodatków i mebli w pomieszczeniu. Obydwie te skrajności potrafią skutecznie popsuć efekt wizualny. Najlepsza jest równowaga w doborze form, barw i światła.
Wczytywanie rekomendacji...