zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Dom pary fotografów

Dom pary fotografów

MÓWI WŁAŚCICIEL
Monika Stachowska (Home About)

Inspiracje... Inspiruje nas totalnie wszystko! Raz będzie to przeczytany magazyn, innym razem obejrzany film, a jeszcze innym natura za oknem czy udane zdjęcie. Teraz najbliższy sercu jest nam skandynawski minimalizm i prosta forma lat 60.
Twoje potrzeby... Do szczęścia tak naprawdę potrzebujemy wyłącznie siebie. Jesteśmy rodziną, która do obrzydzenia lubi taplać się we własnym sosie. Kiedy brakuje choćby jednego ogniwa, wszystkim nam jakoś nie jest do śmiechu, choć oczywiście z ochotą spotykamy się z przyjaciółmi. Kochamy życie w odrobinę zwolnionym tempie, co bardzo ułatwiła nam przeprowadzka na wieś. Cieszy nas równie mocno zawodowy sukces, kawa wypita razem w południe, uśmiech dziewczynek czy kwiaty w wazonie. Z praktycznych potrzeb – chcieliśmy mieć duży stół. Nasz ma po rozłożeniu 3 metry długości. I obowiązkowo dużo okien, bo na punkcie światła, jak przystało na osoby zajmujące się fotografią, mamy bzika.
Najlepszy pomysł... Najbardziej cieszy nas duża ilość światła i przestrzeń. Dom wybudowaliśmy 5 lat temu od podstaw, ale projekt w ostatniej chwili przerabialiśmy właśnie po to, by wnętrze było bardziej przestronne. W planie w obecnym salonie miała być łazienka, ale zdecydowaliśmy się połączyć salon z otwartą kuchnią. Parter liczy 120 m kw., góra ma powierzchnię 140 m kw.
Ulubiony przedmiot... Od początku jest z nami stół i kanapa. Stół, który przeszedł już dwie metamorfozy, jest naszym punktem zbiorczym w domu. To przy nim jemy wspólne posiłki, gramy w planszówki, układamy puzzle. Na kanapie lubimy całą rodziną zalegać wieczorową porą i słuchać dobrej muzyki.
Najgorszy pomysł... Pomimo dużego metrażu nie mamy spiżarni, pralni ani garderoby.
10
Źródło Home About
GDZIE? wieś Dębniak w centralnej Polsce
KTO TU MIESZKA? Monika, Adam, Jula i Zula z gromadą zwierząt
ILE METRÓW? 140 m2
Monika przed zgiełkiem dużego miasta uciekła na wieś. Tu wszyscy się znają, na polu obok rosną truskawki, a na grzyby chodzi się przed dom. Ma tu idealne warunki, by razem z mężem zajmować się grafiką i fotografią. Gdy nie pracuje, pisze bloga. Home About (www.abouthomeabout.blogspot.com) to wnętrzarskie inspiracje i zapiski z życia rodzinnego.
Dom pary fotografów
Dom pary fotografów
Dom pary fotografów
Dom pary fotografów
Dom pary fotografów
Dom pary fotografów
Dom pary fotografów
Dom pary fotografów
Dom pary fotografów
Dom pary fotografów
Dom pary fotografów
Dom pary fotografów
Dom pary fotografów
Dom pary fotografów
Wczytywanie rekomendacji...