zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Apartament ze szklaną ścianą

 
MÓWI ARCHITEKT
Muc & Scott Interiors
Wstępne założenia... Inwestor jest młodym biznesmenem, który sporo podróżuje po świecie. Jest szczęśliwym posiadaczem apartamentu w Nowym Jorku i chciał, aby mieszkanie w Warszawie było tak samo jasne i przestrzenne jak tamto. W mieszkaniu miało być jak najmniej przegród. Miałyśmy zachować jak najwięcej wolnej przestrzeni.
Pomysł na mieszkanie... Chciałyśmy stworzyć jak najwięcej miejsca, oddechu na 80 m2. Nie jest to mały metraż, jednak jest to dużo mniejsze mieszkanie, niż to, które klient posiada w Nowym Jorku. Stąd pomysł, by wnętrze było jak najbardziej minimalistyczne. Ograniczyłyśmy też ilością materiałów wykorzystanych do wykończenia apartamentu.
Najlepszy pomysł... Jesteśmy najbardziej zadowolone z dwuwarstwowej szklanej ściany oddzielającej salon od sypialni gościnnej. Wewnątrz ściany znajduje się sterowana na pilota zasłona, która za pomocą przycisku oddziela wizualnie te dwa pomieszczenia. Możemy ją też rozsunąć, aby optycznie połączyć sypialnię i salon.
Największe wyzwanie... Instalacja szklanej ściany. Panowie szklarze mieli niemałe wyzwanie - musieli wnieść tak wielkie tafle szkła na czwarte piętro budynku po zawiłej klatce schodowej.
Apartament ze szklaną ścianą
  CENA: 159,99 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 79,99 69,99 ZŁ/szt. Promocja od: 09.05 do: 28.05 ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 299 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Pokaz slajdów
5
Fotograf Rafał Lipski
GDZIE? Warszawa
KTO TU MIESZKA? Krzysztof, biznesmen z Warszawy
ILE METRÓW? 80 m2
W mieszkaniu Krzysztofa nie ma zbędnych ścian. Architektki zmieniły plany dewelopera i pozbyły się niepotrzebnych przegród. W nowym układzie łazienka zagościła w sypialni, a w salonie zamiast standardowej ściany pojawiła się tafla szkła. Dzięki temu mieszkanie wydaje się większe i jaśniejsze.
Apartament ze szklaną ścianą
Apartament ze szklaną ścianą
Apartament ze szklaną ścianą
Apartament ze szklaną ścianą
  CENA: 91,9 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Apartament ze szklaną ścianą
Apartament ze szklaną ścianą
Apartament ze szklaną ścianą
  CENA: 99,9 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Apartament ze szklaną ścianą
  CENA: 32,88 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Wczytywanie rekomendacji...