zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

ART Woronicza

 Justyna Smolec
MÓWI ARCHITEKT
Justyna Smolec
Wstępne założenia... Ponieważ prezentowana przestrzeń to apartament pokazowy, inwestora musiałam sobie wyobrazić. Wnętrze powstawało z myślą o dwójce młodych ludzi. Są energiczni, prowadzą dynamiczny, miejski tryb życia. Lubią sztukę współczesną. Wnętrze, w którym zamieszkają, powinno być takie samo.
Pomysł na mieszkanie... W tym projekcie postawiłam na kolor. To z niego energię mają czerpać mieszkańcy. Kolor pojawia się jako akcent – w meblach i dodatkach i przede wszystkim na obrazach i grafikach, które wiszą na ścianie. Tłem są jasne podłogi i ściany. Koncepcja wynika też z samej formy loftów. Wysokie, otwarte wnętrza są idealne do prezentowania wielkoformatowej sztuki.
Najlepszy pomysł... Łazienki to jedyne zamknięte przestrzenie w tym apartamencie. Wyodrębniłam je kolorem – na parterze to fioletowe ściany i pomarańczowe drzwi, na piętrze – szara ściana i fioletowe drzwi. Dzięki temu funkcja tych pomieszczeń jest bardziej widoczna, a pozostała przestrzeń jest spójna i tworzy całość. Jestem również zadowolona, że udało mi się zachować loftową otwartość – balustrady i antresole nie zdominowały wnętrza.
Największe wyzwanie... Wspomniana wcześniej otwartość przestrzeni, to wielka zaleta loftów, ale również duże wyzwanie. Chciałam maksymalnie wykorzystać wysokość pomieszczeń, ale jednocześnie nie zabić widoków za oknem zwisającym z sufitu oświetleniem lub antresolą i dodatkowymi zabudowaniami. Dzięki umiejętnemu rozmieszczeniu tych elementów mieszkańcy bez problemów z każdego miejsca w apartamencie mogą rozkoszować się widokiem.
ART Woronicza
  CENA: 72,9 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Pokaz slajdów
6
GDZIE? Warszawa
KTO TU MIESZKA? para młodych ludzi
ILE METRÓW? 66 m2
ART to jeden z loftowych apartamentów pokazowych, który powstał w ramach warszawskiej inwestycji Qbic Woronicza. Zaprojektowana przez Justynę Smolec przestrzeń jest odważna – zdecydowane zestawienia kolorów sąsiadują ze sztuką współczesną. Jest prosto i nowocześnie.
ART Woronicza
  CENA: 22 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
ART Woronicza
  CENA: 119 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 84,99 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
ART Woronicza
  CENA: 72,9 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
ART Woronicza
ART Woronicza
ART Woronicza
  CENA: 88,88 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 418 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
ART Woronicza
Wczytywanie rekomendacji...