zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Dom z ogrodem

Dom z ogrodem

MÓWI WŁAŚCICIEL
Makao Home

Inspiracje... Zainspirował nas nasz pobyt w Szwecji i tamtejszy skandynawski styl. Stąd kolorystyka, prostota oraz wiele naturalnych materiałów, których użyłam, projektując wnętrze. Innym źródłem inspiracji były zagraniczne blogi wnętrzarskie, które obfitują w świetne pomysły.
Twoje potrzeby... Chciałam połączyć funkcjonalne i praktyczne rozwiązania i jednocześnie stworzyć estetyczne wnętrze. Dlatego w domu jest wiele schowków, np. ukryta w szafie duża spiżarnia czy poręczne garderoby. Materiały użyte na podłodze są bardzo praktyczne, gdyż nie widać na nich śladów butów lub zabrudzeń naniesionych przez psa. Priorytetem była również łatwość korzystania z ogrodu, dlatego z kuchni i salonu wychodzi się prosto na taras.
Najlepszy pomysł... Duża spiżarnia ukryta w zabudowie kuchennej oraz ulubiony mebel – stół zrobiony z drewna odzyskanego ze starych mazurskich stodół. Męska część rodziny najbardziej lubi ekran ukryty w podwieszeniu sufitu wykorzystywany do oglądania meczy.
Najgorszy pomysł... Trochę żałujemy, że nie zrobiliśmy piwnicy.
Pomysł na mieszkanie... Do stylu skandynawskiego dorzuciłam kilka innych elementów. Powstała eklektyczna i bardzo przyjemna mieszanka.
Największe wyzwanie... Wyzwaniem był czas – bardzo intensywna budowa i nadzór nad sprawnym wykończeniem wnętrz, dzięki czemu udało się wprowadzić do domu po roku od wylania fundamentów.
12
Architekt Makao Home
GDZIE? pod Warszawą
KTO TU MIESZKA? 4-osobowa rodzina oraz pies
ILE METRÓW? 250 m2
W tym domu ogród to naturalne przedłużenie wnętrza. Salon od tarasu oddziela ogromne okno. Wystarczy kilka kroków, by znaleźć się blisko natury. Projektantka Karina Maksimczuk swój własny dom urządziła prosto i funkcjonalnie. Blisko jej do Skandynawii i tamtejszych wnętrz. Lubi też naturalne materiały, które są nie tylko trwałe, ale i pięknie się starzeją.
Dom z ogrodem
Dom z ogrodem
Dom z ogrodem
Dom z ogrodem
  CENA: 10,99 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Dom z ogrodem
  CENA: 89 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 48,9 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Dom z ogrodem
  CENA: 35,69 ZŁ/m2 ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 69,9 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Dom z ogrodem
  CENA: 99,9 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Dom z ogrodem
  CENA: 69,9 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 89 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Dom z ogrodem
  CENA: 91,9 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Dom z ogrodem
Dom z ogrodem
  CENA: 98,88 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 129 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Dom z ogrodem
  CENA: 89,98 ZŁ/m2 ZOBACZ WIĘCEJ
Dom z ogrodem
Dom z ogrodem
Dom z ogrodem
Wczytywanie rekomendacji...