zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Męski loft

MÓWI WŁAŚCICIEL
Piotr

Inspiracje... Zawsze podobały mi się lofty. Gdy trafiła mi się okazja, by kupić mieszkanie w nowym budownictwie, od razu zastrzegłem sobie, że chcę odebrać je w stanie surowym, niewykończone, bez ścian działowych. Chciałem zachować surowość i beton, tak charakterystyczny dla loftów, a jednocześnie dodać funkcjonalne elementy, takie jak na przykład meble w zabudowie. Przestrzeń pomogła mi zaaranżować architektka, Aleksandra Wołczyk, która zrobiła projekt techniczny wnętrza.
Twoje potrzeby... Zależało mi na otwartej, jasnej przestrzeni. Chciałem, by mieszkanie przypominało przestronne studio. To moje pierwsze własne lokum. W moim rodzinnym domu wszyscy zamykali się w swoich pokojach. Tu miało być zupełnie inaczej. Udało mi się stworzyć przestrzeń, którą łatwo można przearanżować. Choć mieszkanie zostało wymyślone jako kawalerskie, mam już pomysł, jak zmienić je w miejsce dla rodziny. Ten loft to również moja pracownia, pomaga mi w kreatywnej pracy, pobudza moją wyobraźnię.
Najlepszy pomysł... Otwarta przestrzeń. Wokół pionu kominowego powstał kubik z zabudową i schodami na antresolę, dzięki niemu nie ma się wrażenia, że to tylko jedno pomieszczenie. Podłoga ze stalowej kratownicy na antresoli. Podpatrzyłem ją w Starym Młynie w Siedlcach. Po odpowiednim spiłowaniu można po niej chodzić boso. Kratownica przepuszcza światło, co daje ciekawe efekty świetlne. Można też podwieszać na niej lampy lub inne elementy wystroju wnętrza i łatwo zmieniać ich położenie.
Ulubiony przedmiot... Ciężkie górnicze lampy, które znalazłem w hurtowni elektrycznej na Śląsku. Musiałem trochę je przerobić, by dopasować je do warunków domowych. Cieszą oko, a dzięki ściemniaczom dają przyjemne, migotliwe światło.
Najgorszy pomysł... Przydałaby się sypialnia dla dwóch osób, którą można wytłumić, na przykład książkami. Na szczęście przestrzeń i wysokość mieszkania pozwalają na takie zmiany.
Męski loft
  CENA: 49,43 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Pokaz slajdów
8
GDZIE? Marki
KTO TU MIESZKA? Piotr, Kasia i pies Fidel
ILE METRÓW? 100 m2
Mieszkanie Piotra to prawdziwie męskie wnętrze. Worek treningowy już od progu zdradza fascynacje pana domu. Surowa stylistyka pozwoliła oddać klimat loftu w nowym budownictwie. Właściciel celowo pozostawił odsłonięte stropy i widoczne pustaki na ścianie. Betonowa podłoga i stalowe kratownice dodały industrialnego sznytu. O swoich wnętrzarskich inspiracjach Piotr przez wiele lat pisał na łamach miesięcznika „Dobre wnętrze”, teraz możecie śledzić jego stronę na Facebooku - Mieszkanie typu loft.
Męski loft
  CENA: 79,9 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Męski loft
  CENA: 99 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 49,43 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Męski loft
Męski loft
  CENA: 83,5 ZŁ/opak. ZOBACZ WIĘCEJ
Męski loft
  CENA: 83,5 ZŁ/opak. ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 94 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 249 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Męski loft
  CENA: 83,5 ZŁ/opak. ZOBACZ WIĘCEJ
Męski loft
Męski loft
  CENA: 91,9 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Męski loft
  CENA: 69,9 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 79,9 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Męski loft
  CENA: 64,5 49,9 ZŁ/szt. Promocja od: 09.05 do: 28.05 ZOBACZ WIĘCEJ
Męski loft
  CENA: 255 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Męski loft
  CENA: 42,98 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 103 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Męski loft
  CENA: 91,9 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Wczytywanie rekomendacji...