zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Mieszkanie dwupoziomowe

 halo.architekci
MÓWI ARCHITEKT
halo.architekci
Wstępne założenia... Mieszkanie miało być przede wszystkim jasne i przestronne. Inwestorzy chcieli, by cały parter był w zasięgu ich wzorku, co pozwoliłoby mieć na oku dwójkę małych dzieci. Na parterze powstała nieograniczona wspólna przestrzeń do codziennego spędzania wolnego czasu. Jednym z wymagań był również pokój wypoczynkowo – kinowy oraz wygospodarowany kącik do pracy.
Pomysł na mieszkanie... Chcieliśmy stworzyć mieszkanie odwrócone – strefa dzienna: kuchnia, jadalnia i sypialnie – na parterze; strefa nocna: pokój wypoczynkowo-kinowy - na poddaszu.
Najlepszy pomysł... Jednym z udanych trików w mieszkaniu są drzwi, którymi nie można trzaskać. Drzwi są wysokie – sięgają sufitu, dzięki czemu zapewniają też lepsze oświetlenie wnętrza. Udało nam się także zagospodarować przestrzeń pod schodami, gdzie umiejscowiliśmy prysznic. Dobrym rozwiązaniem okazało się również odsłonięcie konstrukcji dachu na poddaszu, co optycznie powiększyło przestrzeń pomieszczenia. Ścianę na poddaszu natomiast wykorzystaliśmy pod projekcje filmów z rzutnika.
Największe wyzwanie... Utrzymać jak najniższy budżet, spełniając program.
7
GDZIE? Poznań
KTO TU MIESZKA? rodzina z dwójką małych dzieci
ILE METRÓW? 92 m2
Mieszkanie mieści się na nowym poznańskim osiedlu „Małe Naramowice”. Projekt swą stylistyką nawiązuje do holenderskiej zabudowy mieszkaniowej. Podobnie jest w środku. Duże, otwarte mieszkanie należy do czteroosobowej rodziny, która na pierwszym miejscu stawia przestrzeń służącą wszystkim domownikom. Dominuje prostota i funkcjonalność rozwiązań.
Mieszkanie dwupoziomowe
Mieszkanie dwupoziomowe
  CENA: 49,9 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 14,98 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Mieszkanie dwupoziomowe
Mieszkanie dwupoziomowe
  CENA: 83 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 73,98 ZŁ/m2 ZOBACZ WIĘCEJ
Mieszkanie dwupoziomowe
Mieszkanie dwupoziomowe
  CENA: 48,9 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 79,98 ZŁ/m2 ZOBACZ WIĘCEJ
Mieszkanie dwupoziomowe
  CENA: 69,97 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 149 ZŁ/m2 ZOBACZ WIĘCEJ
  CENA: 261,5 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Mieszkanie dwupoziomowe
Mieszkanie dwupoziomowe
Mieszkanie dwupoziomowe
  CENA: 2,6 ZŁ/szt. ZOBACZ WIĘCEJ
Wczytywanie rekomendacji...