Mieszkanie projektantki biżuterii

Mieszkanie projektantki biżuterii

MÓWI WŁAŚCICIEL
Ania Ławska (facebook.com/annalawska)

Inspiracje... Urządzając mieszkanie z góry wiedziałam, że będzie ono białe z elementami drewna. Bazowałam tylko i wyłącznie na swoim poczuciu estetyki. Wypełniłam je roślinami, które uwielbiam. Wnętrze jest mieszanką rzeczy nowych i starych. Znalazło się tu miejsce na fotel po babci oraz pierwsze meble moich rodziców. Bardzo dobrze się czuję w tej mojej przytulnej przestrzeni.
Twoje potrzeby... Mam ogromną słabość do starego budownictwa, jasnych i przestronnych miejsc, dużych okien, pieców kaflowych, drewnianych podłóg oraz sztukaterii. Jestem ogromnie szczęśliwa, że mogę mieszkać właśnie w takim wnętrzu, a w dodatku w mojej ulubionej dzielnicy Poznania - na Jeżycach.
Najlepszy pomysł... Najlepszym pomysłem okazało się przepierzenie korytarza, któremu byłam przeciwna. Zastosowaliśmy białe, delikatne drzwi z szybkami, które dzięki temu nie zabrały nam światła, a świetnie wygłuszyły mieszkanie.
Ulubiony przedmiot... Figurka Sułtanki, która należała do bardzo bliskiej mi osoby, mam do niej wielki sentyment. Z rzeczy typowo praktycznych, to zaparzacz do herbaty marki Menu - jestem jego fanką.
Najgorszy pomysł... Czasami zdarza mi się narzekać na białą podłogę, poza tym nic więcej nie przychodzi mi do głowy.
3
Fotograf Moiz
GDZIE? Poznań
KTO TU MIESZKA? Anna Ławska, projektantka biżuterii i Michał
ILE METRÓW? 104 m2
Biżuteria, którą projektuje Ania Ławska, jest delikatna i subtelna. W podobny sposób urządziła swoje mieszkanie. Wnętrze starej poznańskiej kamienicy na Jeżycach tonie w bieli. Kolor podkreśla architekturę wnętrza i oryginalne detale. Mieszkanie wypełniają rodzinne pamiątki - fotel po babci oraz pierwsze meble rodziców.
Wczytywanie rekomendacji...