Święta w bieli

Święta w bieli

MÓWI WŁAŚCICIEL
Joanna Marciniak - Wróblewska / GREEN CANOE

Inspiracje... Inspirowały mnie wnętrza w stylu Hamtpon i New England, charakterystyczne dla amerykańskich nadmorskich posiadłości i domów plażowych. I natura, która otacza nasz dom ze wszystkich stron.
Twoje potrzeby... Moja rodzina najwięcej czasu spędza w salonie, dlatego chciałam, by część dzienna była duża i otwarta na inne pomieszczenia. Gabinet, to miejsce w którym potrzebuję najwięcej spokoju, dlatego został oddzielony od strefy dziennej. Wydzieliłam też osobny pokój dla odwiedzających nas często gości. Chciałam, by we wnętrzu było jak najwięcej bieli. Ona wręcz opanowała nasz dom. Dzięki niej jest jaśniej i wnętrze wydaje się bardziej przestronne. Zdecydowałam się na lekkie rolety w oknach, które nie zasłaniają widoku na las, opuszczamy je jedynie wieczorem. Czerpałam dużo ze stylu klasycznego i zadbałam, by nie zabrakło naturalnych materiałów, takich jak drewno i len oraz sezonowych dekoracji, które przypominają nam o zmieniających się porach roku.
Najlepszy pomysł... Cieszę się, że postawiłam na jedną gamę kolorystyczną – dzięki wszechobecnej bieli dom wydaje się większy, niż jest w rzeczywistości.
Ulubiony przedmiot... Nie mam. Lubię cały nasz dom i ogród. Nie przywiązuję wagi do przedmiotów - bez żalu się z nimi rozstaję lub wymieniam na inne.
Najgorszy pomysł... Żałuję, że od razu nie zabrałam się za urządzanie łazienki – remont w zamieszkanym domu jest bardzo uciążliwy. Właśnie przez to przechodzimy.
10
Fotograf Green Canoe
GDZIE? Kaszuby
KTO TU MIESZKA? Rodzina trzyosobowa
ILE METRÓW? 140 m2
W domu Joanny, fotografki i blogerki, biało jest nie tylko od święta. Na Kaszuby przeniosła styl amerykańskich nadmorskich posiadłości i domów plażowych. Klasyczne, jasne meble, len i bielone drewno potęgują wrażenie przestrzeni i sprawiają, że robi się bardzo przytulnie. Ale największą ozdobą jest przyroda, której za oknem nie brakuje.
Wczytywanie rekomendacji...