zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Nowoczesność z nutą klasyki

 LUUMO. Monika Gruszka-Ziółkowska
Wstępne założenia... Projekt realizowany był dla ambitnej młodej kobiety z charakterem. W odpowiedzi na szybkie tempo jej życia mieszkanie miało być przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne, ale również stwarzać atmosferę dogodną do odpoczynku i nauki. Główne oczekiwania: nowocześnie, ale przytulnie, kobieco, ale nie pastelowo.
Pomysł na mieszkanie... Postawiliśmy na szarości w różnych odcieniach i naturalne materiały (drewno, kamień, skóry, futra, pióra) - zestaw, który jest elegancki, stylowy, przytulny i nigdy nie wyjdzie z mody.
Najlepszy pomysł... W mieszkaniu sporo się dzieje. Właścicielka posiada wiele mebli i pamiątek z różnych epok i w różnych stylach oraz setki drobiazgów. Proste, wręcz minimalistyczne formy zabudów i neutralne kolory pozwoliły wyeksponować wszystkie ciekawe przedmioty - nie konkurują z nimi, tylko stanowią neutralne tło.
Największe wyzwanie... Jak pogodzić wodę z ogniem, czyli połączyć pozornie sprzeczne pomysły: skomponować stare z nowym, delikatne ze zdecydowanym, chaos i porządek.
7
GDZIE? prawobrzeżna Warszawa
KTO TU MIESZKA? młoda lekarka
ILE METRÓW? 60 m2
Proste formy, szarości i funkcjonalny układ. Te cechy dominują w warszawskim mieszkaniu urządzonym dla młodej ambitnej osoby. Klasyczne lustro w salonie, żyrandol z kryształków czy puszysta lampa w sypialni nadają mu indywidualny kobiecy charakter.
Nowoczesność z nutą klasyki
Nowoczesność z nutą klasyki
Nowoczesność z nutą klasyki
Nowoczesność z nutą klasyki
Nowoczesność z nutą klasyki
Nowoczesność z nutą klasyki
Nowoczesność z nutą klasyki
Wczytywanie rekomendacji...