zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Domek przy lesie

Domek przy lesie

MÓWI WŁAŚCICIEL
Marta Balińska-Rzymowska / Domek przy lesie

Inspiracje... Inspiracje czerpię z otaczającego świata, natury, moich potrzeb. Uwielbiam też styl skandynawski w każdej postaci - monochromatyczny minimalizm, jak i kolorowy eklektyzm.
Twoje potrzeby... Cały czas doskonalę naszą rodzinną przestrzeń, by mieszkało nam się lepiej pod względem czysto praktycznym i estetycznym zarazem. Pamiętam, jak trzy lata temu wpadłam na pomysł wykonania sztucznej ceglanej ściany, by zaoszczędzić pieniądze na wykończenie domu.
Najlepszy pomysł... Przeprowadzka na wieś. Szukanie działki z lasem zajęło nam więcej czasu niż budowa domu. To miało być ciche miejsce z dostępem do natury i znalezienie go okazało się bardzo czasochłonne.
Ulubiony przedmiot... Rodzinna pamiątka z lat 70. - fotele Chierowskiego 366 oraz wszelkiego rodzaju druciaki - kosze, koszyczki te duże i małe, guziki - wieszaki i jeszcze wiele, wiele innych.
Najgorszy pomysł... Płytki z połyskiem imitujące beton położone na posadzce. Utrzymanie ich w czystości okazało się zbyt pracochłonne. Błąd został już naprawiany - po roku mieszkania położyliśmy panele winylowe.
5
Źródło Domek przy lesie
GDZIE? trzyosobowa rodzina
KTO TU MIESZKA? wieś w warmińsko-mazurskim
ILE METRÓW? 140 m2
Rodzinne trio wspólny czas wypełnia pasją do rękodzieła. Drewno i metal zmieniają w piękne i użyteczne przedmioty, których nie brakuje w ich domu. Domek przy lesie to nie tylko miejsce, ale i blog (www.domekprzylesie.blogspot.com), na którym Marta chwali się nowymi pomysłami na aranżację wnętrz i własnoręcznie wykonanymi przedmiotami.
Domek przy lesie
Domek przy lesie
Domek przy lesie
Domek przy lesie
Domek przy lesie
Domek przy lesie
Domek przy lesie
Domek przy lesie
Domek przy lesie
Domek przy lesie
Domek przy lesie
Wczytywanie rekomendacji...