zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Skandynawska prostota

Skandynawska prostota

MÓWI WŁAŚCICIEL
Marta Wojtysiak (My little home my passion)

Inspiracje... Inspiruje mnie wszystko co proste, piękne, naturalne i niebanalne. Uwielbiam czerpać z natury, z tego co nas otacza. Stojak na ręcznik papierowy zrobiłam z gałęzi i z drewnianego talarka, drabinę - z gałęzi i kijków, rogi jelenie to prezent od leśniczego, zaś stolik nocny w pokoju syna wykonany został z pieńka, który dostaliśmy prosto z lasu od pilarza. Lubię też wnętrzarski recykling – z drewnianej palety transportowej zrobiłam stolik kawowy, a stare skrzynki po owocach służą nam jako regały i półki. U mnie nic się nie marnuje!
Twoje potrzeby... Chciałam stworzyć ponadczasową, minimalistyczną przestrzeń, w której zawsze moglibyśmy się czuć dobrze. Wnętrze, które jednocześnie będzie przytulne i ciepłe. Tłem dla takiej aranżacji stała się jasna baza kolorystyczna i naturalne materiały – ten zabieg pozwala nam eksponować kolory i faktury w zależności od nastroju czy pory roku. Wiedziałam też, że nie może zabraknąć samodzielnie wykonanych sprzętów i mebli, unikatowych przedmiotów z duszą.
Najlepszy pomysł... Ściana w pokoju syna. Ozdobiłam ją czarnymi trójkątami, które wycięłam z folii samoprzylepnej. Chwila pracy - efekt zachwycający, a radość dziecka nie do opisania.
Ulubiony przedmiot... Cenię wszystkie przedmioty wykonane przeze mnie lub inne pasjonatki rękodzieła, które poznałam i nadal odkrywam dzięki blogowaniu. Szczególne miejsce w moim domu zajmują pamiątki rodzinne. Mam je głównie po dziadkach. Czarno-białe fotografie, 100-letnie skrzypce, drewniana ława, która służy mojemu synowi do przechowywanie klocków - wszystkie te przedmioty wciąż budzą we mnie emocje i przypominają mi jak cudowni ludźmi byli moi dziadkowie.
Najgorszy pomysł... Staram się realizować tylko w pełni przemyślane pomysły i projekty.
10
GDZIE? Września
KTO TU MIESZKA? Marta, mąż Michał i syn Alan
ILE METRÓW? 57 m2
Marta z bloga My Little Home My Passion (mylittlehomemypassion.blogspot.com) najbardziej ceni minimalistyczne i proste wnętrza. Dlatego najbliżej jej do skandynawskiej naturalności. W jej mieszkaniu nie brakuje własnoręcznie wykonanych sprzętów i pomysłowych rozwiązań, którymi dzieli się z czytelnikami. Wnętrza zainteresowały ją, gdy zaczęła urządzać własne lokum. Na początku podglądała magazyny wnętrzarskie i blogi, ale po kilku miesiącach sama zdecydowała się dołączyć do grona blogerek.
Skandynawska prostota
Skandynawska prostota
Skandynawska prostota
Skandynawska prostota
Skandynawska prostota
Skandynawska prostota
Skandynawska prostota
Skandynawska prostota
Skandynawska prostota
Skandynawska prostota
Wczytywanie rekomendacji...