Zastrzeżenia prawne

Prawa autorskie

Jeśli nie stwierdza się inaczej wszystkie znaki towarowe na tej stronie są własnością Leroy Merlin. Wszelkie prawa autorskie i prawa własności intelektualnej do rysunków, grafik, tekstu, oraz innych treści należą do Leroy Merlin i nie mogą być wykorzystywane w żaden sposób bez zgody właściciela.

Można kopiować, zapisywać i przesyłać na wskazany adres mailowy niektóre części tego serwisu internetowego do swojego komputera, do osobistego użytku (dotyczy to różnego rodzaju porad oraz informacji o produktach).

Zabronione jest jednak kopiowanie, modyfikowanie, wysyłanie, czy przekształcanie w inny sposób w inną formę programu, kodu lub obrazu będącego własnością Leroy Merlin do jakiegokolwiek innego utworu, w tym również do własnej strony internetowej, albo wykorzystywanie informacji w inny sposób związany z ich upublicznianiem lub z celami komercyjnymi.

 

Ochrona prywatności

Respektujemy Twoje prawo do prywatności. Dziękując za zaufanie, jakim obdarzasz nas wchodząc na tą stronę , chcielibyśmy Cię zapewnić, że możesz być pewien, że wszystkie Twoje prawa zostaną poszanowane.

 

Dane osobowe

Wszystkie dane, jakie nam udostępniasz pozostają tylko i wyłącznie do naszej dyspozycji. W żadnym wypadku nie przekazujemy ich osobom trzecim. Pytając Cię o Twoje preferencje, opinie i sugestie, robimy to po to, aby jeszcze lepiej dostosować stronę do Twoich potrzeb. Informacje, jakie nam pozostawisz - imię, nazwisko, adres e-mail, pozostaną znane tylko i wyłącznie nam - zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U.97.133.883. Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z dnia 29 października 1997 r. z późn. zm.).

 

Informacje uzyskiwane automatycznie

Otrzymujemy i zbieramy także informacje dotyczące statystyk naszej strony internetowej, oraz pozostawione w plikach cookies, takie jak: ilość osób, które nas odwiedziły, jak często nas odwiedziły i z jakich miejsc w sieci. Informacje te nie mogą być i nie będą wykorzystywane w żaden sposób, który naruszałyby Twoje prawa.

 

Produkty

Wszystkie produkty przedstawione na tej stronie znajdują się w ofercie handlowej Leroy Merlin. Niektóre z tych produktów dostępne są na zamówienie, dla niektórych oferta ważna jest do wyczerpania zapasów. Podane ceny promocyjne przeznaczone są dla Klientów indywidualnych, którzy nie dokonują zakupu w celu związanym z ich działalnością zawodową lub gospodarczą i gwarantowane są w ilościach detalicznych. Elementy aranżacji nie stanowią oferty handlowej Leroy Merlin.

Wczytywanie rekomendacji...