zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Zastrzeżenia prawne

Prawa autorskie

Jeśli nie stwierdza się inaczej wszystkie znaki towarowe na tej stronie są własnością Leroy Merlin. Wszelkie prawa autorskie i prawa własności intelektualnej do rysunków, grafik, tekstu, oraz innych treści należą do Leroy Merlin i nie mogą być wykorzystywane w żaden sposób bez zgody właściciela.

Można kopiować, zapisywać i przesyłać na wskazany adres mailowy niektóre części tego serwisu internetowego do swojego komputera, do osobistego użytku (dotyczy to różnego rodzaju porad oraz informacji o produktach).

Zabronione jest jednak kopiowanie, modyfikowanie, wysyłanie, czy przekształcanie w inny sposób w inną formę programu, kodu lub obrazu będącego własnością Leroy Merlin do jakiegokolwiek innego utworu, w tym również do własnej strony internetowej, albo wykorzystywanie informacji w inny sposób związany z ich upublicznianiem lub z celami komercyjnymi.

 

Ochrona prywatności

Respektujemy Twoje prawo do prywatności. Dziękując za zaufanie, jakim obdarzasz nas wchodząc na tą stronę , chcielibyśmy Cię zapewnić, że możesz być pewien, że wszystkie Twoje prawa zostaną poszanowane.

 

Dane osobowe

Wszystkie dane, jakie nam udostępniasz pozostają tylko i wyłącznie do naszej dyspozycji. W żadnym wypadku nie przekazujemy ich osobom trzecim. Pytając Cię o Twoje preferencje, opinie i sugestie, robimy to po to, aby jeszcze lepiej dostosować stronę do Twoich potrzeb. Informacje, jakie nam pozostawisz - imię, nazwisko, adres e-mail, pozostaną znane tylko i wyłącznie nam - zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U.97.133.883. Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z dnia 29 października 1997 r. z późn. zm.).

 

Informacje uzyskiwane automatycznie

Otrzymujemy i zbieramy także informacje dotyczące statystyk naszej strony internetowej, oraz pozostawione w plikach cookies, takie jak: ilość osób, które nas odwiedziły, jak często nas odwiedziły i z jakich miejsc w sieci. Informacje te nie mogą być i nie będą wykorzystywane w żaden sposób, który naruszałyby Twoje prawa.

 

Produkty

Wszystkie produkty przedstawione na tej stronie znajdują się w ofercie handlowej Leroy Merlin. Niektóre z tych produktów dostępne są na zamówienie, dla niektórych oferta ważna jest do wyczerpania zapasów. Podane ceny promocyjne przeznaczone są dla Klientów indywidualnych, którzy nie dokonują zakupu w celu związanym z ich działalnością zawodową lub gospodarczą i gwarantowane są w ilościach detalicznych. Elementy aranżacji nie stanowią oferty handlowej Leroy Merlin.

Wczytywanie rekomendacji...