Przybornik na biurko DIY

Przybornik na biurko DIY
Z dumą prezentuję nowe DIY, po kontroli jakości. Niezniszczalne!
0
Przybornik na biurko DIY

Jeśli po kilku godzinach użytkowania, małe rączki, nie są wstanie: odłamać, wygiąć, przemalować, rozkręcić, zmienić całkowicie funkcji, utopić w toalecie, można uznać jakość za zadowalającą.

Zyskujemy pewność, że nic nie jest w stanie zniszczyć testowanego przedmiotu, że jest odporny na działanie czasu, detergentów i zaklęć. Tak więc pojemnik na kredki, mazaki, gumki i wszystkie inne artystyczne niezbędniki, dostał się na kilka godzin w rączki mojej córki. Przenosiła, napełniała, rysowała, poprawiała, kleiła i znów przenosiła, a po tych wszystkich czynnościach pojemnik jak stał tak stoi. Dlatego z dumą prezentuję nowe DIY, po kontroli jakości. Niezniszczalne!

Do wykonania pojemnika potrzebujemy:
- złotą farbę w sprayu,
- farbę akrylową,
- kawałek sklejki 26x18cm,
- miedziane mufy,
- klej,
- dawno nieużywaną zawartość kuchennej szafki.
 
Naklejamy, spryskujemy kilkoma warstwami farby w odpowiednich odstępach czasu. Gdy spryskamy zbyt szybko za duża warstwą farby, mogą powstać zacieki. Próbuję wyobrazić sobie miny sąsiadów, gdy wieczorem widzieli mnie idącą z puszką farby w sprayu na łąkę za blokiem.
Ostatecznie jednak dziecko się cieszy, a ja się artystycznie wyżyłam.
 
 
 
 
Przeczytaj również:
 
Zaczęło się niewinnie… najpierw lampka, komoda, później kilka pomysłów do pokojów córek. Tak powstał blog aletuladnie.blogspot.com, na którym pokazuję co mnie inspiruje oraz wprowadzam szalone pomysły w życie.
Wczytywanie rekomendacji...